środa, 10 października 2018

Koniecznie musisz go mieć! Hit za niewielkie pieniądze.

serum z witaminą C, witamina C

Kiedyś serum do pielęgnacji skóry nie było dla mnie obowiązkowym punktem w pielęgnacji, ale z biegiem lat to się zmieniło. Teraz nie mogę pominąć tego kroku w swojej wieczornej rutynie i zaraz po toniku, a tuż przed kremem do twarzy stosuję serum Ava, aktywator młodości, witamina C z acerolą. Dla mnie okazał się koniecznością w codziennej pielęgnacji, a czym sobie na to zasłużył?


Praktyczne opakowanie i wygodne stosowanie


serum z witaminą C, witamina C

Cały produkt zamknięty jest w szklanej butelce z aplikatorem pipetką, który sprawnie działa i nabiera idealną ilość produktu do jednej aplikacji na twarz oraz szyję. Sam produkt jest płynny, ale po wyciśnięciu na skórę nie spływa tylko tak jakby lekko gęstnieje. Bardzo łatwo rozciera się i szybko wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, a my możemy przejść do kolejnego kroku pielęgnacji lub wykonać makijaż. Zapach ma neutralny, także nie będzie przeszkadzał w stosowaniu nawet tym osobom z czułym nosem.

serum z witaminą C, witamina C

Efekty po stosowaniu aktywatora


serum z witaminą C, witamina C

Producent przekonuje o ochronie antyoksydacyjnej oraz o właściwościach odmładzających, a jak wiadomo właściwości witaminy C są rozjaśniające i wyrównujące koloryt skóry, a dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu, wspomaga nawilżanie oraz przywraca elastyczność. Ja serum stosuje podczas wieczornej pielęgnacji w połączeniu z kremem nawilżającym, natomiast rano sporadycznie przed nałożeniem makijażu bez dodatkowego zastosowania kremu. Do zakupu mojej buteleczki skłoniło mnie pęknięte naczynko i ciekawość czy poradzi sobie z tym, zmniejszając je lub eliminując czerwoną plamkę. Przyjemnym zaskoczeniem jest mocne nawilżenie skóry, praktycznie po nałożeniu produktu skóra od razu staje się delikatna i miękka, wyraźnie nawilżona. Zazwyczaj w tym okresie moja cera jest kapryśna i mocno się przesusza, a tego nie zauważam przy stosowaniu serum. Jeśli chodzi o naczynko przy regularnym stosowaniu zmniejszyło się i nie jest tak widoczne jak przed stosowanie serum, jednak jak wiadomo potrzeba czasu na zwalczenie problemu. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na długo. W przypadku mojej mieszanej cery nie wystąpiły żadne nieprzyjemne efekty podczas stosowania serum. Nie wywołał uczulenia, nie podrażnił ani nie zapchał porów. Skóra jest nawilżona, delikatna, miękka i wyraźnie odżywiona.

serum z witaminą C, witamina C


PLUSY:


  • nawilżenie
  • ujędrnienie skóry
  • wyrównuje koloryt
  • wydajność
  • cena
  • opakowanie
  • brak zapachu
  • brak negatywnych efektów

serum z witaminą C, witamina C


Ja nie rozstaje się z nim i po skończeniu butelki kolejna idzie w ruch. A Ty masz swoje ulubione serum? Bez jakich produktów nie możesz się obejść w swojej pielęgnacji?


Miłego dnia !
Aleksandra Anna7 komentarzy:

Miło mi, że ze mną jesteś ! Poznajmy się i zostaw ślad po sobie,tak będzie łatwiej :)
Wszelkie Twoje pytania czy wątpliwości zostaną rozwiązane najlepiej jak się da.